Menu Zamknij

Agrowłóknina – sklep internetowy Kwietnik

agrowłóknina

Firma Kwietnik to portal sprzedażowy, na którym za sprawą bogatego asortymentu klienci mogą zakupić różnorodne zioła, a także akcesoria do ogrodu oraz elementy potrzebne do jego wystroju. W sprzedaży oprócz nasion, nawozów oraz w środków ochrony roślin dostępne są podłoża ogrodowe. Klienci mogą także zaopatrzyć się w różne rodzaje agrowłókninę.

Dostępne są a agrowłókniny, które stosuje się celem okrywania roślin i ochrony przed przemarznięciem. Dostępna agrowłóknina występuje w kilku modelach, kolorach oraz o różnej gramaturze. To produkty wysokiej jakości, które sprawdzą się w ochronie roślin przed mrozem, a także działaniem niskich temperatur. Sklep posiada produkty pochodzące od wiodących producentów.

Klienci mogą kompleksowo zaopatrzyć się w sklepie Kwietnik dokupując także akcesoria do mocowania agrowłókniny oraz systemy nawadniania. Wszystkie produkty wychodzą od uznanych producentów i cechuje najwyższa jakość. Są one dostępne od ręki, dzięki czemu klient może liczyć na błyskawiczne zakupy.

Sklep internetowy Kwietnik

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8982214585
Regon
362786046
Siedziba

ul. Gazowa 40/56
50-513 Wrocław

  • Agrowłóknina – sklep internetowy Kwietnik