2022-12-08

skup samochodów

Firma Auto GTA oferuje skup aut na terenie całego województwa dolnośląskiego. Oferta dotyczy każdego rodzaju samochodu, niezależnie od tego czy jest sprawne, uszkodzone, powypadkowe czy wymaga kasacji. Firma posiada kilkunastoletnie doświadczenie, a jej klientami są zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa oraz inne instytucje. Celem firmy jest szybki i sprawny skup samochodów na atrakcyjnych warunkach.

Firma oferuje darmową wycenę auta, bezpłatny dojazd do klienta, a także szybką płatność zarówno w formie gotówki, jak i przelewu. Auto GTA realizuje skup aut w każdym stanie technicznym oraz tych, które nie posiadają aktualnych badań technicznych. W celu transportu firma dysponuje lawetą lub zapewnia kierowcę, jeżeli samochód jest na chodzie.

W ofercie znajduje się również skup samochodów wymagających naprawy, ponieważ w firmie znajduje się warsztat mechaniczny oraz blacharsko-lakierniczy, co pozwala na wykonywanie napraw we własnym zakresie. Jeżeli naprawa jest niemożliwa, wówczas następuje złomowanie, po którym firma wystawia wszelkie zaświadczenia dotyczące wyrejestrowania samochodu oraz rozwiązania umowy ubezpieczenia OC.

Skup Samochodów AutoGTA

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8951876724
Regon
020742967
Siedziba

ul. Piotra Czajkowskiego 11-13
51-171 Wrocław

  • Firma AutoGTA – skup samochodów Wrocław