Menu Zamknij

Meble Drzazga – kuchnie na wymiar Wrocław

Firma "Meble Drzazga" to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w tworzeniu mebli na wymiar, a także dobieraniu do nich sprzętu AGD. Misją firmy jest dostarczanie klientom zabudowy, która jest idealnie dopasowana do ich potrzeb i preferencji. Głównym obszarem działalności tego zakładu stolarskie są kuchnie, jednakże świadczone usługi obejmują również meble przeznaczone do łazienki, biura czy garderoby.

Kuchnie na wymiar Wrocław

Kuchnie na wymiar Wrocław fot.1

Wytwarzane meble cechuje nie tylko wysoka jakość wykonania, ale również unikalny design; dostępny zarówno w nowoczesnej, jak i bardziej klasycznej stylistyce. Ważną kwestią, na którą kładzie się nacisk przy projektach, jest również ergonomia i wysoka praktyczność.

 

Kuchnie na wymiar WrocławKuchnie na wymiar Wrocław fot.2

Standardy jakości firmy zakładają osobiste sprawdzenie wymiarów pomieszczenie, wykonanie dostarczającego szczegółowych informacji projektu, wreszcie zaś; pełen montaż. Doświadczenie w branży umożliwia nieustanne śledzenie najnowszych trendów, przy jednoczesnym ocenianiu ich wartości. Końcowym wyznacznikiem wartości wszystkich realizacji, jest zadowolenie klienta.

Meble Drzazga

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7471695643
Regon
022084741
Siedziba

ul. Karmelkowa 66
52-319 Wrocław

  • Meble Drzazga – kuchnie na wymiar Wrocław
  • Meble Drzazga – kuchnie na wymiar Wrocław