Menu Zamknij

Multimetry Keithley – oferta spółki Tespol

Tespol to polska firma specjalizująca się w dystrybucji wysokiej jakości aparatury pomiarowej. Sprzedawane przez nich urządzenia pochodzą od światowej klasy producentów, którzy znajdują uznanie w oczach klientów na całym świecie. Wszystkie z nich są tworzone zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi, dzięki czemu spełniają wszelkie panujące normy jakościowe.

multimetr

Multimetr Keithley z oferty firmy Tespol fot.1

W ofercie firmy Tespol znajdują się oscyloskopy umożliwiające wykorzystywanie 8 kanałów analogowych oraz aż 64 ich cyfrowych odpowiedników. Są to urządzenia, które sprawdzą się w branży telekomunikacyjnej oraz przy pomiarach materiałowych. Sklep zajmuje się sprzedażą nowoczesnych multimetrów, które zdadzą egzamin podczas mierzenia różnych wartości fizycznych.

multimetr

Multimetr Keithley z oferty firmy Tespol fot.2

Ponadto w asortymencie firmy znajdują się takie urządzenia jak elektrometry, testery telekomunikacyjne, kamery termowizyjne, nanowoltomierze i wiele innych przydatnych produktów. W razie jakichkolwiek wątpliwości pracownicy sklepu służą pomocą w doborze odpowiedniego sprzętu.

Tespol Sp. z o.o.

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8992410135
Regon
930513685
Siedziba

ul. Klecińska 125
54-413 Wrocław

  • Multimetry Keithley – oferta spółki Tespol
  • Multimetry Keithley – oferta spółki Tespol