Menu Zamknij

Rolety rzymskie Wrocław – firma Winrol

Wrocławska firma Winrol fachowo zajmie się Twoimi oknami. Niezależnie od stylu i rodzaju Twojego wnętrza, jesteśmy w stanie dopasować rolety, żaluzje czy plisy okienne do każdego pomieszczenia mieszkalnego, jak i przestrzeni biurowych. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo zarówno bardziej tradycyjne rolety materiałowe, jak i nowoczesne rolety rzymskie, które tworzą w pomieszczeniu niesamowity klimat.

Rolety rzymskie Wrocław

Rolety rzymskie z firmy Winrol Wrocław fot.1

Istnieje możliwość zamontowania rolet z łańcuszkiem do podciągania manualnego, jak i bardziej nowoczesne wykonanie, sterowania elektronicznego. Do zwykłych okien oraz okien dachowych posiadających nietypowe kształty, takie jak: trójkąty, czy trapez, proponujemy plisy okienne w szerokiej ofercie tkanin zarówno jednolitych, jak i wzorzystych oraz podgumowanych, czyli takich, które dzięki mocnemu zaciemnieniu pozwolą Państwu pospać dłużej.

Rolety rzymskie Wrocław

Rolety rzymskie z firmy Winrol Wrocław fot.2

Wychodząc Państwu naprzeciw, doradzamy również w przestrzeni Waszego własnego domu, czy biura, dopasowując nasz grafik do terminów najbardziej dla Was korzystnych.

WinRol Rolety i Żaluzje

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8982119415
Regon
022023461
Siedziba

Al. gen. Józefa Hallera 78/2a
53-324 Wrocław

  • Rolety rzymskie Wrocław – firma Winrol
  • Rolety rzymskie Wrocław – firma Winrol