Menu Zamknij

Serwis telefonów Wrocław firma ForceGSM

Serwis telefonów ForceGSM to firma z Wrocławia. Działająca na rynku od 2009 roku. Zajmuje się serwisowaniem telefonów komórkowych oraz innych sprzętów elektronicznych takich jak: nawigacje, komputery stacjonarne, laptopy, tablety czy czytniki e-book.

serwis telefonów Wrocław

ForceGSM - serwis telefonów Wrocław

ForceGSM prowadzi również skup telefonów komórkowych. Serwis obsługuje klientów stacjonarnie jak i online - wystarczy wysłać swój sprzęt do naprawy, a po zlokalizowaniu usterki i naprawie zostanie on odesłany na wskazany przez klienta adres. Dla zapracowanych osób z Wrocławia, które nie mają czasu na dojazd do serwisu dostępna jest usługa serwisu na telefon z dojazdem do klienta.

Główną dewizą firmy jest jak najkrótszy czas naprawy powierzonego sprzętu oraz zadowolony klient. Dzięki profesjonalnej obsłudze i doświadczeniu pracownicy są w stanie naprawić praktycznie każdą usterkę. Wykształcona kadra chętnie podejmuje się nietypowych zleceń i napraw, dzięki czemu doskonali swoje umiejętności co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Serwis telefonów ForceGSM

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8842510527
Regon
021020124
Siedziba

ul. Hallera 52
50-984 Wrocław

  • Serwis telefonów Wrocław firma ForceGSM