Menu Zamknij

Sklep Kielo Systemy Pompowe – oferta pomp membranowych

Przedsiębiorstwo o nazwie Kielo to firma z Wrocławia, która z dużym powodzeniem funkcjonuje na rynku już od 12 lat. Istnieje możliwość, aby zakupić w tym zakładzie produkty mające zastosowanie w przemyśle chemicznym, jak również w galwanotechnice. Zamówienia można realizować w sklepie internetowym, gdzie znajdziemy taki asortyment, jak między innymi pompy beczkowe służące do pompowania rozmaitych rodzajów cieczy przemysłowych oraz spożywczych.

Pompy membranowe

Pompy membranowe z oferty sklepu Kielo fot.1

Dostępne są również na przykład pompy śrubowe, pompy membranowe, wirowe, dozujące oraz ręczne. Kupimy też przepływomierze, czyli specjalistyczne czujniki masy powietrza, które jest zasysane do cylindrów silnika. Nabędziemy naturalnie armaturę do wyżej wymienionych urządzeń.

 

Pompy membranowePompy membranowe z oferty sklepu Kielo fot.2

Zakład Kielo w swojej ofercie ma nie tylko sprzedaż produktów, ale również świadczy usługi polegające na wsparciu technicznym i serwisowym. Jeśli chodzi o taką kwestię, jak wysyłka zakupionego towaru, to odbywa się ona w terminie możliwie jak najszybszym. Sprzęt jest dostarczany przy pomocy firmy kurierskiej, a w celu uniknięcia jego ewentualnego zniszczenia podczas transportu, każda z wysyłanych paczek jest ubezpieczona.

Kielo Systemy Pompowe

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
7352858145
Regon
122961742
Siedziba

ul. Kokoszków 24A
34-400 Nowy Targ

  • Sklep Kielo Systemy Pompowe – oferta pomp membranowych
  • Sklep Kielo Systemy Pompowe – oferta pomp membranowych