2023-02-03

Wiązary dachowe są specjalizacją naszej firmy. Wkładamy całe swoje serce w to, aby zaprojektować solidne elementy, które są podstaw dla wielu domów. Tzn. dla dachów, które dzięki temu są w stanie wytrzymać przez wiele lat, bez konieczności wykonywania prac remontowych. Jesteśmy firmą, która już od wielu lat znajduje się na rynku. Dbamy o jakość, ale także o to, aby na czas dostarczyć wszystkie elementy do naszych klientów.

Wiązary dachowe Bielawa

Wiązary dachowe Bielawa fot.1

Warto wspomnieć o tym, że do produkowania wiązarów używamy tylko i wyłącznie najlepszego drewna. Jesteśmy w stanie podołać każdemu wyzwaniu, jakie przedstawiają nam nasi klienci. To wszystko dzięki temu, że udało nam się zdobyć takie doświadczenie rynkowe.

Wiązary dachowe Bielawa

Wiązary dachowe Bielawa fot.2

Macie do nas indywidualne pytania? Chcecie poznać szacunkowe ceny? Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Znajdziecie tam dane kontaktowe do nas. Zachęcamy do telefonu lub do napisania wiadomości e-mail. Bardzo chętnie przedstawimy Wam ofertę, która na pewno przejdzie Wasze najśmielsze oczekiwania. Warto!

Wiązar Polska

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
1230537879
Regon
011059223
Siedziba

ul. Ceramiczna 4
58-130 Żarów

  • Wiązar Polska – wiązary dachowe Bielawa
  • Wiązar Polska – wiązary dachowe Bielawa